Iwona Jankiewicz

Asystentka stomatologiczna
Asystowanie przy zabiegach
Jakby to jakoś ładnie ująć w słowa… Jeśli idąc do dentysty zapomnisz zabrać ze sobą mamę, to wiedz, że nic straconego, na kilka chwil udostępnimy ci naszą!

Nasza Iwona jest wulkanem opiekuńczości i troski - rano przygotuje gabinety do pracy, sprawdzi, czy każdy zjadł śniadanie (w razie czego zawsze ma coś w zapasie), a także posprząta zaplecze, wyciągnie naczynia ze zmywarki i rozłoży je w jedyny słuszny sposób, sprawdzi, czy wszędzie ładnie pachnie, czy podłoga na pewno jest czysta, czy w szafkach jest jak trzeba, ogarnie pakowanie narzędzi i, jeśli tylko zajdzie potrzeba, przyszyje ci odpruty guzik, zawiąże sznurowadło strzepnie niewidzialny pyłek z ramienia, poprawi kołnierzyk i zasugeruje odpowiedni krem do twarzy.

Jeśli nadal ci mało, to podpowiadamy, że Iwona wie także na co można się wybrać do teatru, jakich muzyków jazzowych warto słuchać, co nowego mają w księgarniach i czy niszowa perfumeria w Krakowie sprowadziła ostatnio coś wartego uwagi.
Jeśli natomiast jesteś naszym Pacjentem i masz jakiekolwiek obawy przed zabiegiem, Iwona zaopiekuje się Tobą, szepnie kilka uspokajających słów, a w razie potrzeby potrzyma za rękę.

Nasz żywy skarb!

 

 

Zobacz gdzie jesteśmy

Chorzowska 216, Katowice
Budynek ACTIV 4 WIEŻE
naprzeciwko Parku Śląskiego

+48 32 702 82 82
+48 888 331 661
artysci@usmiechu.pl

Godziny otwarcia Kliniki

pon. - piąt.: 08:00 - 20:00
sob.: 09:00 - 15:00

Bądź na bieżąco

         

Napisz do nas