Bezbolesne usuwanie zębów

Cały nasz zespół specjalistów wykorzystując swoją wiedzę, umiejętności oraz najnowsze osiągnięcia sprzętowe stara się nie dopuścić do usunięcia zęba - zabieg ekstrakcji jest ostatecznością.

Wskazaniami do ekstrakcji zębów są stany chorobowe zębów oraz tkanek otaczających ząb. Każdy zabieg wykonywany jest w komputerowym bezbolesnym znieczuleniu THE WAND. Chcemy zapewnić maksymalną precyzję wykonywania zabiegu i dlatego podczas zabiegów wykorzystujemy lupy zabiegowe EyeMag Pro S oraz mikroskop operacyjny OPMI PROErgo. Wszystkie procedury mają na celu przeprowadzenie zabiegu w sposób atraumatyczny bez urazu dla tkanek miękkich (dziąsło) oraz otaczających ząb tkanek twardych (kości). Ma to ogromne znaczenie dla przebiegu procesu gojenia, który przebiega szybciej i jest bardziej komfortowy dla Pacjenta.

Ceniąc Państwa komfort przeprowadzamy w Katowicach także usunięcie zęba połączone z natychmiastową implantacją. Jest to możliwe w określonych przypadkach klinicznych po wcześniejszej dokładnej analizie struktury kości w 3D z wykorzystaniem najnowszej generacji tomografu komputerowego.

minibaner_chirurgia_stomatologiczna.png

Chirurgia stomatologiczna

Bezbolesne wykonywanie wszystkich zabiegów zapewniamy dzięki niezwykłym umiejętnościom naszych chirurgów, ich doświadczeniu klinicznemu i specjalistycznej wiedzy.

Zobacz więcej
minibaner_atraumatyczne_usuwanie_zebow.png

Atraumatyczne usuwanie zębów

Odpowiednia praca umożliwia zachowanie nienaruszonego wyrostka zębodołowego, co ma szczególne znaczenie podczas usuwania zębów przednich. Nawet najbardziej wymagający Pacjent powinien być usatysfakcjonowany z efektu kosmetycznego po usunięciu zęba.

Zobacz więcej
minibaner_piezochirurgia.png

Piezochirurgia - chirurgia kostna

Piezochirurgia jest najnowszym osiągnięciem chirurgii kostnej. Stosowana jest w zabiegach z zakresu implantologii, periodontologii, mikrochirurgii, chirurgii stomatologicznej oraz chirurgii szczękowo-twarzowej.

Zobacz więcej
minibaner_radiologia.png

Radiologia

Chcąc zapewnić najwyższy poziom diagnostyki klinika została wyposażona jest w nowoczesną pracownię rentgenowską z cyfrowym aparatem panoramicznym i tomograficznym. Zaawansowana technologia umożliwia wykonywanie precyzyjnych zdjęć z zachowaniem całkowitego bezpieczeństwa.

Zobacz więcej
minibaner_chirurgia_endodontyczna.png

Chirurgia endodontyczna

Zdarza się, że po leczeniu endodontycznym wymagany jest małoinwazyjny zabieg chirurgiczny. Wymaga to właściwej diagnostyki 3D za pomocą nowoczesnych cyfrowych urządzeń RTG o minimalnej dawce promieniowania.

Zobacz więcej
minibaner_bezbolesne_zniczulnie.png

The Wand bezbolesne znieczulenie

The Wand - czyli czarodziejska różdżka - to nowy, rewolucyjny system sterowany komputerowo, który zapewnia bardziej komfortowe i skuteczne podawanie znieczulenia miejscowego.

Zobacz więcej

Zobacz gdzie jesteśmy

Chorzowska 216, Katowice
Budynek ACTIV 4 WIEŻE
naprzeciwko Parku Śląskiego

+48 32 702 82 82
+48 888 331 661
artysci@usmiechu.pl

Godziny otwarcia Kliniki

pon. - piąt.: 08:00 - 20:00
sob.: 09:00 - 15:00

Bądź na bieżąco

       

Napisz do nas